E53. Verslo augimo greitis priklauso nuo vadovo sugebėjimo deleguoti

Pokalbis su Audriumi Lučiūnu,  apie verslumą, verslo sisteminimą, auginimą. Taip pat apie atsitraukimą nuo verslo kasdieninės veiklos, naujų galimybių paieškas bei Dirbtinio Intelekto įrankių naudojimą versle.

Audrius Lučiūnas turi 18+ metų patirtį nuosavuose versluose – nuo pradinės idėjos ir komandos suformavimo iki sėkmingo įmonės veiklos išvystymo, taip pat sėkmingų ir nesėkmingų verslų istorijų Baltijos šalyse, Europoje, Kinijoje bei kituose kraštuose. Konferencijų Login, VŽ Retail, Ecomexpo pranešėjas, fintecho Paysera bendrasavininkas ir valdybos narys. 

Audriaus paskyra LinkedIn'e: https://www.linkedin.com/in/audriusluciunas/

Pokalbyje minėta knyga:  Who Not How: The Formula to Achieve Bigger Goals Through Accelerating Teamwork . Šios knygos recenziją rasite čia: Ar tikrai viską reikia daryti pačiam? Knygos "Who not How" apžvalga .

Tinklalaidės autorius Nerius Jasinavičius

Daugiau informacijos apie Smulkaus ir Vidutinio verslo vadovų-savininkų įgūdžių ugdymo programą "Nuo Amato prie Verslo" sužinokite čia: https://amver.lt/ 

Apie Neriaus Jasinavičiaus knygą "Nuo Amato prie Verslo. Pradžia" sužinokite čia: https://amver.lt/knyga-1-dalis/ . 

 

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.