Parsisiųsk pirmąjį knygos skyrių NEMOKAMAI ! 

Pasiūlymas galioja tik trumpą laiko tarpą, taigi nedvejokite!

Dr. E. Goldratt "Tikslas" 

 

1984 metais knygynų lentynas pasiekė Izraelio fiziko dr. E.Goldratt knyga „The Goal“ (Tikslas). Neperdedant galima teigti, kad ši knyga pakeitė pasaulį – ji ne tik pakeitė daugelio įmonių bei žmonių gyvenimus, bet sukÅ«rė visiškai naują literatÅ«ros žanrą. Tai buvo pirmasis VERSLO ROMANAS. Knygoje „TIKSLAS“ labai paprastai, grožinio romano stiliumi pristatyta tuo metu revoliucinė gamybos planavimo ir valdymo metodika - Apribojimų Teorija (TOC - Theory of Constraints).

Pagrindinis knygos veikėjas Aleksas Rogo paskiriamas gamyklos vadovu. Tačiau dar nespėjus apšilti kojų, jam pasakoma, kad turi nuostolingai dirbančią gamyklą paversti pelninga, arba gamykla bus uždaryta. Ir tam jam duodami tik trys mėnesiai. Susitelkęs į darbo problemas Aleksas vos nepraranda savo šeimos. Visgi, pasinaudodamas savo universiteto laikų profesoriaus Jonos patarimais ir įžvalgomis, Aleksas, kartu su gamyklos vadovų komanda išgelbėja situaciją.  

"Tikslas" išleistas daugelyje pasaulio šalių, o Japonijoje net 15 savaičių išbuvo labiausiai perkamų knygų 10-tuke. Japonai netgi išleido šią knygą japoniškų komiksų (Manga) stiliumi. Ši knyga buvo įtraukta į žurnalo TIMES įtakingiausių praėjusio amžiaus verslo knygų 25tuką. Ji vis dar yra Amazon.com verslo valdymo (Business Management) knygų TOP‘e, bei karaliauja gamybos valdymo (Production Management) knygų TOP‘o viršÅ«nėje. Nors knygai greit bus 40 metų, ji ir toliau išlieka daugelio žymiausių universitetų bei verslo mokyklų studentams privalomų skaitinių sąrašuose. 

Jei dar abejojate, ar verta šią knygą perskaityti, tuomet siÅ«lome Jums parsisiųsti pirmąjį knygos skyrių NEMOKAMAI ! 

Parsisiųsk pirmąjį knygos skyrių NEMOKAMAI ! 

Pasiūlymas galioja tik trumpą laiko tarpą, taigi nedvejokite!

Knygą "TIKSLAS"  galite įsigyti lietuvių kalba:

E.Goldratt "Tikslas" (knyga) >>>

E.Goldratt "Tikslas" (audioknyga) >>>

Knyg "The Goal" anglų kalba: 

E.Goldratt "The Goal: A Process of Ongoing Improvement" (knyga)>>>

E.Goldratt "The Goal: A Process of Ongoing Improvement" (audioknyga)>>>