Projektų valdymo vebinarų įrašai 

Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN ekspertas Nerius Jasinavičius kartu su savo kolegomis - Lietuvos ir užsienio ekspertais - dalinasi įžvalgomis apie projektų valdymą. Tai pastoviai papildoma vebinarų biblioteka, kurios įrašus užsiregistravus galėsite žiÅ«rėti nemokamai. Registruoti nariai taip pat gaus pakvietimus į bÅ«simus projektų valdymo vebinarus. 

Užsiregistruokite ir žiÅ«rėkite vebinarų apie projektų valdymą įrašus NEMOKAMAI

Nepraleiskite progos pagilinti savo projektų valdymo ir tobulinimo įgūdžius.

Projektų valdymo vebinarų sąrašas 

Nuolat pildoma

„Kas yra Kritinės Grandinės projektų valdymo (CCPM) metodika ir kuo ji ypatinga?“

Kas sieja Mazda, Boeing, Embraer, Delta Airlines, Tata Steel, ThyssenKrupp, U.S. Air Force? Visos šios organizacijos savo projektų portfelio valdymui naudoja Kritinės Grandinės Projektų Valdymo (CCPM) metodiką. Ir ši metodiką įgalino organizacijas daryti projektus greičiau (bent 15%), nevėluojant, neviršijant biudžeto ir pasiekiant numatytus tikslus. Jei nesate girdėję apie šią metodiką ar nesate įsitikinę, kad Kritinės Grandinės metodika tinka net labai didelėms, bet ir jÅ«sų organizacijai, tuomet kviečiame sudalyvauti vebinare „Kas yra Kritinės Grandinės projektų valdymo (CCPM) metodika ir kuo ji ypatinga?“

Susitelk ir užbaik - pagrindinis efektyvaus projektų valdymo principas

Nėra nei vienos įmonės ar nepelno organizacijos, kurioje nevyktų projektai. Naujas tinklapio paleidimas, ir naujo produkto sukÅ«rimas, naujos įrangos pirkimas ar naujos rinkos užkariavimas – visa tai yra projektai. Ir dažniausiai – visi tie projektai vyksta vienu metu. Nes gi konkurencija, klientų lÅ«kesčiai, efektyvumo didėjimo lÅ«kesčiai ir t.t. skatina siekti daugiau ir daugiau. Projektų daug, o organizacijos išteklių kiekis ribotas, todėl darbuotojams tenka dirbti keliuose (o kartais keliolikoje) projektuose vienu metu. Gyvenime tai vadinama daugiafunkciškumu (neseniai sugalvojome tai vadinti blaška). Darbuotojo dėmesys ir pastangos išsiskaido tarp užduočių, ir tos užduotys užtrunka ilgiau nei planuota. Projektai vėluoja, biudžetai pučiasi, kokybė nuvilia.

Tačiau nepakeitus pagrindinių projektų valdymo principų naivu yra tikėtis kitokių rezultatų. Kokios naujos projektų valdymo taisyklės turi atsirasti organizacijoje ir kodėl ? Kaip užtikrinti, kad projektai vyktų greitai, neviršytų biudžeto ir pasiektų planuotus rezultatus?

Užsiregistruokite ir žiÅ«rėkite vebinarų apie projektų valdymą įrašus NEMOKAMAI

Nepraleiskite progos pagilinti savo projektų valdymo įgÅ«džius.