NEMOKAMI projektų valdymo vebinarai

Visose organizacijose vyksta projektai, ir beveik visada tie projektai nevyksta, taip kaip norėtųsi, vėluojama, perdarinėjama, išleidžiama per daug ir gaunama ne visai tai, ko tikėtasi. Visi esate susidūrė su tokiu projektu kaip buto / namo remontas. Liaudies išmintis teigia: Remonto neįmanoma užbaigti, ji galima tik sustabdyti. Šių nemokamų vebinarų metu kalbėsime apie tai, kaip geriau planuoti ir vykdyti projektus.

Pagrindinės projektų planavimo ypatybės

Nemokamas vebinaro įrašas

Projektų valdymo teorija išskiria Planavimą kaip labai svarbų projekto etapatą. Tačiau labai dažnai organizacijose šitas etapas daromas formaliai ir atmestinai. Neveltui dažnai varojamas posaksis "Nieks neplanuoja nesėkmės, tačiau daug kam nesiseka planuoti"

Planuojamų atlikti darbų sąrašas tai dar nėra projekto planas. Projekto planas apima ne tik darbų sąrašą, bet ir užduočių tarpusavio sąryšį bei jų trukmę. Seka – tai tarpusavio priklausomybė, labai svarbu, kas po ko turės būti atliekama. Nustatę visas reikiamas užduotis ir jų seką, turime įsivertinti resursų poreikį bei jų pajėgumus. Tik tada galėsime įsivertinti užduočių trukmę, bei galėsime galime parengti projekto grafiką bei biudžetą.

Šio vebinaro metu pasikalbėjome apie tai, kodėl projektų planavimas ir valdymas skiriasi nuo procesų aplinkos ir kokie yra projektų planavimo ypatumąi, į kuriuos būtima atsižvelgti norint pasiekti geresnių projektinės aplinkos rezultatų.

 


Kritinės Grandinės projektų valdymo (CCPM) metodikos taikymas 

Nemokamas vebinaro įrašas

Kas sieja Mazda, Boeing, Embraer, Delta Airlines, Tata Steel, ThyssenKrupp, U.S. Air Force? Visos šios organizacijos savo projektų portfelio valdymui naudoja Kritinės Grandinės Projektų Valdymo (CCPM) metodiką. Ir ši metodiką įgalino organizacijas daryti projektus greičiau (bent 15%), nevėluojant, neviršijant biudžeto ir pasiekiant numatytus tikslus. 

Kritinė grandinė (Critical Chain Project Management – CCPM) yra pažangiausia pasaulyje projektų valdymo metodika, kurią 1997 metais pristatė Eliyahu M. Goldrattas knygoje “Kritinė grandinė”. Įvairaus dydžio įmonės į pagalbą CCPM dažniausiai pasitelkia tuomet, kai nespėja laiku užbaigti projektų ir jie viršija numatytus biudžetus. Retas projektas nevėluoja: nuo tinklapio sukūrimo iki namo pastatymo. Vėluoja IT diegėjai, projektuotojai, statybininkai, reklamos kūrėjai ir planuotojai. Tačiau vėlavimus sukelia ne projektų vadovų nekompetencija, bet iš principo ydingas projektų planavimas ir vykdymas.

Jei nesate girdėję apie šią metodiką ar nesate įsitikinę, kad Kritinės Grandinės metodika tinka netik labai didelėms, bet ir jūsų organizacijai, tuomet kviečiame pasižiūrėti šio vebinaro įrašą. 


Efektyvus Projektų Srautas - strateginis konkurencinis pranašumas

Nemokamas vebinaro įrašas

Bet koks pokytis bet kurioje organizacijoje – tai projektas. Todėl puikus Projektų valdymas – daugeliui kompanijų ne tik taktinė kompetencija, bet galimas strateginis ilgalaikis konkurencinis pranašumas. Geras projektų valdymas leidžia kompanijai pokyčius įgyvendinime pereiti nuo „kūrybinio chaoso“ į stabilios ir valdomos aplinkos, užtikrinančios greitą ir sėkmingą projektų srautą. Per daugiau nei du dešimtmečius taikant Apribojimų Teorijos principus daugiaprojektinėje aplinkoje skirtingose pasaulio organizacijose, Dr. E. Goldratt‘as pradėjo formuluoti, o po jo mirties jo bendražygių komanda išgrynino Goldratt‘o Srauto Taisykles (Goldratt‘s Rules of Flow). Šios taisyklės aiškiai įvardina, ką reikia daryti, ir ką nustoti daryto organizacijose, norint užtikrinti greitą ir sklandų projektų (ir ne tik) srautą.

Šiame vebinare ne tik apžvelgiamos Goldratt‘o Srauto Taisyklės, bet ir aptariama, kaip tas taisykles taikant bet kurioje organizacijoje galima sukurti organizacijos strateginį konkurencinį pranašumą.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.