E50. Pasidžiaukime savo pasiektais rezultatais

Pastaruosiuose epizoduose kalbėta apie tai kaip susiplanuoti ateinančius metus, kaip nebijoti siekti didelių ambicingų tikslų nepaisant pesimistinių prognozių. O šis jubiliejinis 50 epizodas skirtas labai svarbiam įpročiui, kuris yra būtinas siekiant ambicingų tikslų, bet neretai ignoruojamas vadovų ir verslininkų. Tai įprotis ir mokėjimas pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

Atraskite laiko ne tik pasilyginti su kitais, bet ir su „savimi“ prieš metus. Pasižiūrėkite, kur jūs buvote prieš metus ir ką pavyko per tuos metus pasiekti. Juk ne taip svarbu, ant kokio laiptelio esate, o svarbu – kiek laiptelių jau užlipote.

Aš neabejoju, kad tikrai atrasite kuo pasidžiaugti ir už ką save (ir savo komandą) pagirti. 

Nepraleiskite progos įsigyti internetinį kursą "Efektyvus dėmesio, laiko ir prioritetų valdymas". Daugiau informacijos apie jį: https://www.amverklubas.lt/kaledos 

Tinklalaidės autorius Nerius Jasinavičius

Daugiau informacijos apie Smulkaus ir Vidutinio verslo vadovų-savininkų įgūdžių ugdymo programą "Nuo Amato prie Verslo" sužinokite čia: https://amver.lt/ 

Apie Neriaus Jasinavičiaus knygą "Nuo Amato prie Verslo. Pradžia" sužinokite čia: https://amver.lt/knyga-1-dalis/ . 

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.