E49. Te tampa NE naujuoju TAIP

Net jei visi keliai vestų į Romą, kuomet mūsų protas neapsisprendęs, pastoviai besiblaškantis ir nesusikaupęs, niekuomet nepasieksite savo tikslo. 

Pastaruosius keletą mėnesių daugiausiai savo laiko dirbau su klientais padėdamas jiems susidaryti ambicingų tikslų pasiekimo planus. Teko padirbėti ne tik prie ambicingų įmonių strategijų, bet ir prie ambicingų žmonių asmeninių tikslų. Tokio plano sudarymas labai daug galvojimo ir susitelkimo reikalaujantis procesas. Tačiau rezultatas visada atperka įdėtas pastangas. Klientų nuomone, vienas didžiausių tokių sudarytų planų privalumų – tai atsiradęs aiškumas. Aiškumas, ką reikia daryti, kokie darbai yra prioritetiniai. Tačiau taip pat atsiradęs aiškumas, kad viskas, ko nėra tame plane – tai yra tik trukdžiai, kuriems reikia kuo dažniau sakyti NE.

Sugebėjimas pasakyti NE yra labai svarbus tiek versle ar įmonių valdyme, tiek ir siekiant asmeninių tikslų. Todėl šiame epizode ir kalbama apie tai, kad NE turi tapti naujuoju TAIP. 

Taip pat nepraleiskite progos įsigyti internetinį kursą "Efektyvus dėmesio, laiko ir prioritetų valdymas". Daugiau informacijos apie jį: https://www.amverklubas.lt/kaledos 

Tinklalaidės autorius Nerius Jasinavičius

Daugiau informacijos apie Smulkaus ir Vidutinio verslo vadovų-savininkų įgūdžių ugdymo programą "Nuo Amato prie Verslo" sužinokite čia: https://amver.lt/ 

Apie Neriaus Jasinavičiaus knygą "Nuo Amato prie Verslo. Pradžia" sužinokite čia: https://amver.lt/knyga-1-dalis/ . 

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.