E33. Verslas nėra gyvenimas, o tik gyvenimo dalis.

Jeigu paklaustume verslininkų, kas jiems gyvenime svarbiausia, tikiu, kad ne daugelis įvardintų „verslą“ – kaip pačią svarbiausią gyvenimo dalį. Bet kaip yra ištikrųjų? Dar tarybiniais laikais visi mokinukai turėdavo deklamuoti, kad „žygiais o ne žodžiais mes tėvynę mylime“. Dabartiniai kartai gal labiau tiktų pasakymas „Parodyk savo banko išrašą ir darbų kalendorių, ir aš tau pasakysiu kas tau iš tikrųjų svarbu.“ Ir toks patikrinimas dažnai parodytų visiškai kitokį vaizdą nei žodžiai. 

Kokie kiti svarbūs žmogaus gyvenimo aspektai? Kaip jie įtakoja laimę ir kaip susikurti gyvenimo harmoniją? 

Apie seminarą Efektyvus dėmesio, laiko ir prioritetų valdymas

Ar jaučiatės paskendę nepasibaigiančiame darbų sraute ir ilgėjančiame darbų sąraše? Dirbate viršvalandžius, bet vis tiek nieko nespėjate, ir jūsų netenkina pasiekti rezultatai? Sudalyvaukite rugsėjo 22d vyksiančiame nuotoliniame kurse ir įgaukite reikiamus dėmesio, prioritetų ir laiko valdymo įgūdžius. Daugiau informacijos apie kursą www.amverklubas.lt/laikas. Užsiregistravus iki rugsėjo 3d. ir pasinaudojus laidoje minėtu nuolaidos kodu  gausite 20% nuoladą.

Tinklalaidės autorius Nerius Jasinavičius

Daugiau informacijos apie Smulkaus ir Vidutinio verslo vadovų-savininkų įgūdžių ugdymo programą "Nuo Amato prie Verslo" sužinokite čia: https://amver.lt/ 

Apie Neriaus Jasinavičiaus knygą "Nuo Amato prie Verslo. Pradžia" sužinokite čia: https://amver.lt/knyga-1-dalis/ . 

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.