E30. Žalingiausia verslininko frazė

Markas Tvenas yra pasakęs, kad daug didesnę žalą daro ne tai, ko mes nežinome, o tai, ką žinome ir manome esant teisingu, nors tai nėra teisinga. Juk ne veltui sakoma, kad svarbiau yra ne daryti daugiau teisingų dalykų, o pirmiausia nustoti daryti neteisingus dalykus. Neretai tie blogi dalykai atsiranda dėl ne visai teisingo mokymo ar auklėjimo. Ir turime pripažinti, kad labai retas verslininkas augo tokioje aplinkoje, kurioje nuo mažens jam buvo formuojami verslininko įpročiai ir ugdomi teisingi įgūdžiai. Juolab kad lietuviška švietimo sistema pasižymėjo ir vis dar pasižymi (su nedidelėmis išimtimis) tuo, kad stengiasi išauklėti papūgėlių ir triušiukų hibridus. Taigi, koks labai įprastas verslininkės(o) elgesys, arba dažna frazė sukelia didžiausią žalą verslui?

Tinklalaidės autorius Nerius Jasinavičius

Daugiau informacijos apie Smulkaus ir Vidutinio verslo vadovų-savininkų įgūdžių ugdymo programą "Nuo Amato prie Verslo" sužinokite čia: https://amver.lt/ 

Apie Neriaus Jasinavičiaus knygą "Nuo Amato prie Verslo. Pradžia" sužinokite čia: https://amver.lt/knyga-1-dalis/ 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.