E03. Verslininko dėmesys - svarbiausias rezultatus įtakojantis išteklis

Dauguma verslų savininkų nori ne tik, kad jų verslas būtų sėkmingas, bet ir kad pačiam savininkui nereiktų dirbti 24x7 režimu. Jie skundžiasi, kad jiems viskam trūksta laiko. Bet laiko daugiau neatsiras, ir laiko mes valdyti negalime. Kas gi neleidžia pasiekti žmogui gyvenime daugiau, to ko norima? Rasti asmeninį žmogaus apribojimą nėra sunku. Net nesusimastydami daugelis mokytojų-tėvų-auklėtojų dažnai kartoja apie šį apribojimą savo nedėmesingiems klausytojams. Kas iš jūsų nesate girdėję frazės – „Jei skirtum daugiau dėmesio (įrašyti tinkamą), tuomet tavo rezultatai būtų daug geresni“. Asmeninis žmogaus apribojimas – tai jo dėmesys, juk ten, kur nukreipiamas žmogaus dėmesys, ten ir vyksta progresas. Šiame epizode kalbama kaip nešvaistyti savo dėmesio. 

Laidoje rekomenduojama knyga: Gary Keller, Jay Papasan TIK VIENAS DALYKAS. Neįprastai paprasta tiesa apie įspūdingus pasiekimus.

Laidoje rekomenduojama knyga: Nuo Amato prie Verslo. Pradžia

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.