Nepaprastai Paprasta Tiesa apie Įspūdingus Rezultatus

Vasarai pasibaigus, o metams jau spėjus stipriai įsikibti į antrąją savo pusę, prisiminkime savuosius tikslus, kuriuos išsikėlėme pačioje metų pradžioje.

Atgal pažvelgę tikriausiai randame save kurpiančius ir galiausiai pasiryžtančius ambicingiems metiniams planams, tačiau grąžindami žvilgsnį į dabartį neretai nusiviliame supratę, kad geriausiu atveju dabartiniai planai ankstesniuosius mena tik iš savųjų griaučių.

Taip mes dažnai „koreguojame“ savuosius tikslus, juos supaprastiname ieškodami kompromiso su realybės primetama gausa trikdžių, įsipareigojimų ir t.t.

„Tad“,- natūraliai klausiate jūs,- „ką turėčiau daryti, jog ši vis besikartojanti patirtis pagaliau liautųsi?“

Atsakymą į šį bei kitus panašaus tipo klausimus galite išgirsti vebinaro „Nepaprastai Paprasta Tiesa apie Įspūdingus rezultatus“. Nepaisant jūsų pasiekimų, esame įsitikinę, jog jūsų turimi disciplinos resursai yra daugiau, nei pakankami pasiekti pačius ambicingiausius tikslus. Tačiau manome, kad labai svarbu yra apginkluoti jus žiniomis, kurios padės atpažinti ir įvardinti jums kelyje į sėkmę koją kišančius trikdžius. Ir kad žinotumėte, kur link nukreipti savo energiją bei išmoktumėte tikslingai išnaudoti savąjį laiką bei dėmesį. 

Taigi, maloniai kviečiame registruotis ir peržiūrėti vebinaro įrašą. 

Peržiūrėk nemokamai!

Prisijungus jums bus suteikta prieiga prie vebinaro "Nepaprastai Paprasta Tiesa apie Įspūdingus rezultatus" įrašo. 

Spam'o nesiųsime. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.