Video seminaras smulkaus ir vidutinio verslo savininkams bei vadovams

Video Poster Image
Įsigyti

Verslo gyvybingumą sąlygoja verslo imunitetas 

 

Turbūt dabar nerastumėte nei vieno straipsnio apie verslo pokyčius, kuriame nebūtų ko nors parašyta apie tai, kaip dėl Covid-19 pandemijos pasikeitė pasaulis, vartotojų elgsena, prioritetai ir pan. Reikia sutikti, kad poveikis pasaulio ekonomikai tikrai didelis – daugelis didžiųjų pasaulio ekonomikų reikšmingai smuko. Kai kurioms verslo šakoms (ypač susijusioms su kelionėmis bei turizmus) prognozuojamas ilgas atsigavimo periodas. Vartotojai irgi keitėsi – mažiau pirko įprastose prekybos vietose (t.y. fizinėse parduotuvėse) teikdami pirmenybę internetinėms parduotuvėms. Įprastos tiekimo grandinės trūkinėjo.

Tarsi to būtų negana – ekspertai prognozuoja, kad ateityje tokių pandemijų ir krizių tik daugės. Juk šiandieninis verslo pasaulis pilnas įvairių iššūkių – globalizacija, geopolitinis neapibrėžtumas, Brexit, išmanizacija, augančios paskolų palūkanos, ir t.t. Atrodo, na va, dar vienas „užsakymas“, dar vienas „klientas“, „naujas produktas“ ir jau bus galima atsikvėpti. Bet tas atokvėpis – kaip horizontas – vis neateina. Tarsi verslas būtų užkeiktas. Tačiau smulkaus verslo prakeiksmą galima atšaukti. Tereikia įveikti pagrindinį savo verslo sėkmės sabotuotoją – save. Sėkmingam verslui neužtenka verslininko entuziazmo ir energijos. Dabar ypač svarbu, kad Verslininkas reguliariai „užsidėtų vadovo kepurę“, pasižiūrėtų į savo verslą iš išorės ir sistemintų verslo procesus bei sukurtų ilgalaikį konkurencinį pranašumą. Tik tokiu būdu galima pasiekti, kad įmonė sustiprins savo „verslo imunitetą“ ir taps atspari daugumai išorinių veiksnių ir sukrėtimų.

Šiame vebinare pasikalbėsime apie tai, kad verslo stabilizavimas – tai tik tarpinis tikslas. Geras verslas yra atsparus daugumai iššūkių. Vebinaro metu ne tik sužinosite tris būtinus veiksmus, kurie sustiprins jūsų verslo atsparumą, bet ir sužinosite, kaip pasididinti įmonės pelningumą net ir ekonominės audros metu.

 

Patogu

Žiūrėti video seminaro įrašą galite jums patogiu laiku iš bet kur - jums reikalingas tik interneto ryšys. Įrašą galėsite žiūrėti 30 dienų bei raštu užduoti klausimus, į kuriuos lektorius atsakys. 

Rezultatyvu

Sužinosite kur sutelkti savo dėmesį siekiant norimų rezultatų. Kaip įvyvendinti pokyčius ir pagerinti įmonės finansinę situacija, sumažinti “piniginių gaisrų”, padidinti investicinę grąža.

Praktiška

Programos metu ne tik "sužinosite", bet tuoj pat galėsite taikyti pokyčius savo veikloje. O iškilusius klausimus iškart aptarsite su ekspertu, greitai pasieksite išmatuojamus finansinius rezultatus. 

Tik veiksmai pakeis realybę

Rezultatams pasiekti reikės daugiau nei tik išklausyti seminarą, bet reikės ir pokyčius įgyvendinti savo kasdieninėje veikloje. Todėl į šį seminarą kviečiame tuos, kurie nori pasiekti versle daug daugiau (nei turi dabar) ir  yra nusiteikę keistis ir veikti.

Įrašą galima žiūrėti iškart !

Įsigyti ir žiūrėti

Seminaro programa

 

Įmonės vadovo dėmesys - svarbiausias įmonės apribojimas

  • Verslo tikslai ir sėkmės kriterijai;
  • Verslo problemos;
  • Vadovo dėmesys ir jo paskirstymas;
  • Kaip užsitikrinti įmonės atsparumą krizėms.

Verslo imuniteto stiprinimo žingsniai 

  • Kas yra krizė?
  • Finansinė „pagalvė“
  • Imuniteto stiprinimo žingsniai
  • Vadovo-verslininko įpročių formavimas

 

SEMINARO KAINA: 29 EUR

Norite sužinoti

Kaip pagerinti savo įmonės pinigų srautą?
Kaip išvengti pastovaus streso dėl lėšų trūkumo?
Kaip užsitikrinti tinkamą savininko investicijų grąžą?
Kaip sustiprinti įmonės atsparumą išorinėms krizėms?
Kaip pamatyti svarbiausias tobulintinas įmonės vietas?

ĮSIGYKITE IR SUŽINOKITE >>