Gamybos valdymo ir tobulinimo vebinarų įrašai 

Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN ekspertas Nerius Jasinavičius kartu su savo kolegomis - Lietuvos ir užsienio ekspertais - dalinasi įžvalgomis apie gamybos valdymą ir tobulinimą. Tai pastoviai papildoma vebinarų biblioteka, kurios įrašus užsiregistravus galėsite žiÅ«rėti nemokamai. Registruoti nariai taip pat gaus pakvietimus į bÅ«simus gamybos vebinarus. 

Užsiregistruokite ir žiÅ«rėkite vebinarų apie gamybos valdymą ir tobulinimą Ä¯rašus NEMOKAMAI

Nepraleiskite progos pagilinti savo gamybos valdymo ir tobulinimo įgūdžius.

Gamybos valdymo vebinarų sąrašas 

Nuolat pildoma

Kiek Dr. Goldratt „Tikslo“ idėjos aktualios šiuolaikinėje gamyboje? 

Garsusis gamybinis romanas knygynuose pasirodė 1984 metais. Netrukus knyga tapo bestseleriu. Knygoje pateiktos gamybos tobulinimo ir valdymo idėjos išpopuliarėjo Vakarų šalyse, o kai kurie knygos gerbėjai ją apibÅ«dina kaip „gamybininkų bibliją“. Tačiau nuo to laiko pasaulis labai pasikeitė – atsirado kompiuteriai, internetas, gamybos staklės tapo išmaniais robotais, tiekimo grandinės išsidriekė po visą pasaulį. Daugelis gamybos ekspertų kalba apie Pramonę 4.0 (Industry 4.0).

Ar po visų šių pokyčių „Tiksle“ pateiktos gamybos valdymo ir tobulinimo idėjos vis dar aktualios? Ir kaip reiktų valdyti ir tobulinti gamybą dabar? Apie tai pasikalbėsime vebinare.

Gamybos planavimo modelio reikšmė gamybinės įmonės konkurenciniam pranašumui 

Visos sėkmingos įmonės turi reikšmingą konkurencinį pranašumą, kuris sukuriamas įmonės viduje. Visgi daugelis gamybinių įmonių dėl įvairiausių priežasčių nepasirenka teisingo gamybos planavimo ir valdymo modelio. Šiame webinare pasikalbėsime apie tai, kaip siejasi gamybos planavimo taisyklės ir gamybinės įmonės strategija, taip pat aptarsime dažniausius gamybos planavimo modelius ir kokį konkurencinį pranašumą jie leidžia sukurti.

Nustokim optimizuoti, pradėkime uždirbti daugiau

Procesų, įmonių, veiklos, gamybos optimizacija - vienas populiariausių žodžių junginių. Dažno verslo vadovo, konsultanto ar informacinių sistemų eksperto straipsnyje, interviu ar pasisakyme rasite stebuklingą žodžių junginį "gamybos optimizavimas".

Tačiau kalbėdami apie mus supantį pasaulį turime pripažinti: jis yra nenuspėjamas ir jame pilna tikėtinų ir mažai tikėtinų, tačiau reikšmingų įvykių, kurie gali turėti įvairiausių padarinių. Tie ateities neapibrėžtumai tampa iššÅ«kiu vadovams. Prieš keletą metų vadybos srityje išpopuliarėjo santrumpa VUCA, sudaryta iš angliškų žodžių vulnerability (pažeidžiamumas), uncertainty (neapibrėžtumas), complexity (sudėtingumas) ir ambiguity (dvylipumas) pirmųjų raidžių. Kaip konferencijoje sakė vienas pranešÄ—jas, „VUCA reiškia išprotėjusį pasaulį“.

Užsiregistruokite ir žiÅ«rėkite vebinarų apie gamybos valdymą ir tobulinimą Ä¯rašus NEMOKAMAI

Nepraleiskite progos pagilinti savo gamybos valdymo ir tobulinimo įgūdžius.