Video Poster Image

Praktiniai asmeninio efektyvumo
(laiko ir dėmesio valdymo) mokymai

"Tik Vienas Dalykas" praktikoje

 

Kaip pasiekti įspūdingų rezultatų?

Įvaldykite asmeninio efektyvumo įrankius 

 

Jeigu Jūs skaitėte G.Keller ir J.Papasan knygą "Tik VIENAS dalykas" ir norite daugiau sužinoti apie tai, kaip knygoje pateiktus principus pritaikyti praktikoje, tuomet šie praktiniai mokymai kaip tik Jums. Jie sukurti tam, kad ne tik detaliai supažindinti su "Tik VIENO dalyko" principais, bet ir įsisavinti efektyvumo įrankius, kurie padės pasiekti įspūdingų rezultatų. 

Mokymai skirti visiems, norintiems pasiekti įspūdingų rezultatų, tuo pat metu turėti gyvenimo balansą bei sumažinti kasdieninio streso lygį.

Šių mokymų tikslas suteikti klausytojams reikalingus įrankius, kurie padės:

ĮSIGYTI

Kurso klausytojų atsiliepimai

 
 
 

Mokymų programa ir vertė dalyviui

Mokymų programa:

 1. Gyvenimo iššūkis ir Domino efektas
 2. Produktyvumo mitai
 3. 7 gyvenimo aspektai
 4. Ilgalaikių tikslų nustatymas
 5. Ilgalaikis planavimas, metinis planavimas
 6. Kasdieninis planavimas
 7. Fokusuojantis klausimas
 8. Pirmojo žingsnio nustatymas
 9. Prioritetai kasdieninėje veikloje: 411 metodas
 10. Laiko blokavimas
 11. Įpročių ugdymas
 12. Tolesnių veiksmų numatymas

 

Po mokymų klausytojai:

 

Speciali
JUODOJO PENKTADIENIO KAINA

Iki 2022 gruodžio 1d.

249 EUR

149 EUR

ĮSIGYTI

ATRASTI SAVO VIENĄ DALYKĄ

Pasaulyje, kuria pilna blaškančių veiksnių, dėmesio sutelkimas – būtina laimėjimų sąlyga. Į ką Jūs fokusuojatės? Koks Jūsų VIENAS dalykas? Išsiugdykite įgūdžių, kurie padės nustatyti svarbiausią jūsų prioritetą, įsivardinti pagrindinį veiksmą, kuri pastums Jus link prioriteto, ir galiausiai sutelkite dėmesį į tą veiklą, kol ji nuvirs, kaip domino kauliukas.

SUKURTI PAGREITĮ 

Išmintingai pasirinktas pirmas veiksmas padeda atlikti kelis veiksmus, būtinus pasiekti tikslą. Pirmasis domino kauliukas gali nuversti didesnius už save domino kauliukus, išjudindamas sėkmingą planą numušti kitą vis didesnį domino kauliuką. Tuomet pasiekiami eksponentiškai augantys tikslai.

STEBĖTI REZULTATUS

Kai identifikuojate savo VIENĄ dalyką, tik sugebėjimas išvengti blaškymosi ir sutelkti dėmesį į savo VIENĄ dalyką užtikrins Jūsų tikslų pasiekimą. Šis seminaras suteiks jums įrankius, leidžiančius išsiugdyti visą gyvenimą trunkančius įpročius, kurie padės siekti tikslų ir atves iki įspūdingų rezultatų visose jūsų gyvenimo srityse.

ĮSIGYTI

Lektorius

NERIUS JASINAVIČIUS

Veiklos efektyvumo ekspertas, dirbęs “Achemos grupė” valdybos nariu ir generaliniu direktoriumi, „Lietpak“ vykdomuoju direktoriumi, sertifikuotas TOC ir LEAN ekspertas, lektorius, konsultacinės kompanijos „TOC sprendimai“ steigėjas ir partneris, knygos „Nuo Amato prie Verslo. Pradžia“ autorius. Daugiau nei 20 metų patirtį sukaupė dirbdamas skirtinguose verslo sektoriuose: finansiniame, gamybiniame, paslaugų ir kt. Dabar savo patirtimi dalinasi įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Yra parengęs unikalų kursą smulkaus ir vidutinio verslo vadovams-savininkams „Nuo Amato prie Verslo“.