Parsisiųsk pirmąjį knygos skyrių NEMOKAMAI ! 

Pasiūlymas galioja tik trumpą laiko tarpą, taigi nedvejokite!

Dr. E. Goldratt "Kritinė Grandinė" 

Nors ši knyga nesulaukė tokio populiarumo kaip gamybinis romanas “Tikslas”, tačiau Kritinės grandinės principai projektų valdyme naudojami dažniau nei DBR (TOC sprendimas gamybai) gamybos valdyme. Todėl ši knyga rekomenduojama visiems, kurie susiduria su projektų (ar jų portfelio) planavimu ir vykdymu.

Aukštųjų technologijų kompanija susiduria su rimtais iššūkiais - jų kuriamų produktų gyvavimo trukmė trumpėja, o naujų produktų išleidimo į rinką tempai lėtėja ir kaštai auga. Kompanijos darbuotojai jau išbandė visus įprastus projektinės aplinkos tobulinimo būdus, tačiau be jokių reikšmingų pagerėjimų. Kompanijoje suburiame speciali komanda, kuriai iškeliamas ypatingas uždavinys - ryškiai sutrumpinti projektų trukmę. Komanda nusprendžia dalyvauti universiteto MBA programoje, kurioje Projektų Valdymo kursą dėsto universiteto profesorius Ričardas. Jis svajoja apie pastovią darbo vietą, bet susiduria su iššūkiu. Mažėjantis studentų srautas kelią profesoriaus planams pavojų, o Universiteto vadovas ragina profesorių pritraukti daugiau studentų. 

Paskaitų metų profesorius Ričardas pastebi, kad nors visi verslai ir jų projektai “labai unikalūs”, bet problemos labai panašios. Ir nėra skirtumo, ar tai būtų programinės įrangos kūrimo/diegimo projektas, ar statybinis projektas, ar gamybinių pajėgumų plėtros projektas. Ir nieko keisto, juk visi projektai turi patenkinti tris kriterijus – trukmės, kainos ir apimties/kokybės. Bet kaip juokauja patyrę projektų vadovai, net Biblijoje nėra parašyta apie projektą, kuris baigėsi laiku, neviršijo biudžeto ir pateikė planuotą rezultatą.

Profesorius kartu su studentais įsivardina projektų vėlavimo priežastis – Parkinsono dėsnį, studento sindromą, blašką (a.k.a multi-tasking’ą). Tačiau didžiausą nuostabą jiems sukelia pagrindinis projektų valdymo virusas – projektai dažniausiai vėliuoja dėl siekio kiekvieną projekto užduotį užbaigti laiku.

Jei dar abejojate, ar verta šią knygą perskaityti, tuomet siūlome Jums parsisiųsti pirmąjį knygos skyrių NEMOKAMAI ! 

Parsisiųsk pirmąjį knygos skyrių NEMOKAMAI ! 

Pasiūlymas galioja tik trumpą laiko tarpą, taigi nedvejokite!

 

Knygą lietuvių kalba galite įsigyti čia: E.M.Goldratt “Kritinė grandinė” 

Knygą anglų kalba galite įsigyti čia: Critical Chain

Audioknygą anglų kalba galite įsigyti čia: Critical Chain (Audiobook)

Taip pat galite pasitikrinti kiek žinote apie šią metodiką atlikę Kritinės grandinės testą>>.