66 dienų įpročio formavimo iššūkis

Sėkmingų įpročių turėjimas yra labai svarbus sėkmingo ir produktyvaus gyvenimo pagrindas.

Tačiau, formuoti naujus įpročius nėra lengva. Pagal mokslinius tyrimus, pasiekti šį tikslą vidutiniškai užtrunka 66-ias dienas.

Gera žinia ta, jog po 66-ių dienų savidiscipliną galėsite palikti nuošaly, kadangi jūsų norima atlikti užduotis taps automatizuota naujai suformuoto įpročio pagalba.

Šiame vebinare mes jums padėsime išsikelti pirmąjį savo įprotį, suteiksime žinių, kaip tikslingai judėti link jo išsipildymo, bei atskleisime, kokių progresui koją kišančių kliūčių turėtumėte saugotis šioje kelionėje!

Prisijunkite!

Užsiregistravus Jums bus suteiktas nemokamas prisijungimas prie 66 dienų įpročio formavimo video kurso.

Spam'o nesiųsime. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.

Keltis anksti ryte, kiekvieną dieną atlikti trisdešimties minučių meditaciją, riboti cukraus ar kofeino kiekį kraujyje atrodo kaip užduotys, su kuriomis susidoroti pajėgtų tik disciplinuotas žmogus. Juk ne veltui kurią dieną nesugebėję atlikti išsikelto tikslo esame linkę bausti save dėl valios stokos. Tačiau galime jus iš karto nuraminti pasakydami, jog jūsų turimas disciplinos kiekis yra daugiau, nei pakankamas norint įgyvendinti panašaus tipo užduotis.

Esminė šiuo atveju mūsų daroma klaida yra neteisingas disciplinos nukreipimas. Ją nukreipti turime ne į pačią užduotį, bet į įpročio formavimą, kuris tą užduotį galiausiai pavers savaimine.

2009 metais, Londono universiteto koledžo mokslininkai atliko tyrimą, kurio metu bandė įminti sėkmingo įpročio paslaptį. Testiniais subjektais patapę studentai buvo prašomi išsikelti su sportu susijusius tikslus, o mokslininkai stebėjo, kokiu greičiu jų atliekami veiksmai taps automatizuoti, tai yra reikalaujantys minimalaus kiekio pastangų. Tyrimo pabaigoje, mokslininkai priešais save turėjo aiškų atsakymą – įpročiui suformuoti yra reikalingos 66 dienos.

Suprantame, jog 66 dienos nėra mažas laiko tarpas, tačiau perdien sėkmingais netampama. Tuo pačiu svarbu paminėti, jog aiškus laiko tarpas tik palengvins jūsų kelią sėkmingų įpročių link. Pagalvokite: žinodami, jog rytiniai apsilankymai sporto salėje taps automatiški praėjus 66-ių dienų laikotarpiui, jūs ne tik žinosite konkrečią savo įpročio formavimo kelionės pabaigą, bet ir galėsite būti įsitikinęs, jog galiausiai šis veiksmas eisis savaime ir jums nereikės įdėti nei žiupsnelio tų pastangų, kurias investuojate šiuo metu.

Atsižvelgiant į viršuje minėtą tarptautinio pripažinimo susilaukusį mokslinį tyrimą ir buvo sukurtas „66 dienų įpročio formavimo iššūkis“, su kuriuo detaliai supažindinsime šiame vebinare. Mes jums pristatysime, ką galite pasiekti, padėsime išsikelti pirmąjį savo iššūkį, bei įvardinsime didžiausias daromas klaidas, kurios prailgina sėkmingų įpročių formavimo procesą.

Taigi, pradėkite jau šiandien, ir per greičiau nei dešimt savaičių išsiugdykite norimą įprotį, kuris, neabejojame, pradės įpročių domino efektą, kurio pagalba ateities tikslai bus daug lengviau pasiekiami!

Prisijunkite!

Užsiregistravus Jums bus suteiktas nemokamas prisijungimas prie 66 dienų įpročio formavimo video kurso.

Spam'o nesiųsime. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.