Kokius rodiklius turi stebėti verslo vadovas/savininkas?

Nemokamas vebinaras

Niekada nematytos energetinių išteklių kainos, pabrangusios žaliavos, sparčiai augančios paskolų palÅ«kanos, „panikuojantys“ bankų ekonomistai, karpomos prognozės. Net ir didžiausi optimistai neabejoja, kad artėja didelė ekonominė recesija. Jeigu ekonominio klestėjimo laikais daugelis verslų galėjo sau leisti klysti, tai dabar kiekviena klaida gali tapti paskutine. Todėl labai svarbu, kad verslo vadovai/savininkai nešvaistytų savo laiko ir dėmesio nesvarbiems klausimams. Stebint įmonės (kaip ir žmogaus) sveikatą, labai svarbu stebėtini teisingus rodmenis (rodiklius).


Šio nemokamo vebinaro metu, TOC sprendimai konsultantai Justinas Sinkevičius ir Renaldas Akulavičius kartu su Neriumi Jasinavičiumi dalinsis savo patarimais ne tik apie tai, kokius rodiklius turi stebėti verslo valdytojas, bet ir tai, kaip įsidiegti paprastai tokių rodiklių stebėjimo sistemą savo įmonėje (net jeigu tai ir visai nedidelis verslas).

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.