NUO AMATO PRIE VERSLO.
PRADŽIA.

VERSLO SISTEMATIZAVIMO PRADŽIA

Pradėti savo verslo sisteminimą DABAR

KODĖL ?

Daugelis verslo savininkų svajoja valdyti savo verslą gerokai lengviau ir uždirbti daugiau pelno. Tačiau dažnai realybė tokia, kad vadovai negali atsitraukti nuo savo verslo nei dienos, kad procesai "nesugriÅ«tų". Visgi išeitis yra. Jums reikia susisteminti Ä¯monės procesus taip, kad jie taptų aiškÅ«s kiekvienam darbuotojui ir kad įvairius darbus jie galėtų atlikti be JÅ«sų. Jums gi liks rÅ«pintis tuo, kas ir priklauso vadovui - strateginiais klausimais ir verslo plėtra.

Siekiant susisteminti įmonės procesus, Jums prireiks šiek tiek laiko ir, žinoma, tam tikrų žinių. Tačiau, jeigu JÅ«s neturite pakankamai laisvo laiko įvairioms verslo valdymo knygoms perskaityti ir norite Å¾inias įsisavinti greičiau - aš Jums sukÅ«riau specialių kursą - Verslo Sisteminimo Pradžiamokslį. Jis tiks ir tiems, kurie siekia atšviežinti verslo valdymo žinias bei įgÅ«džius, nes kursas yra su praktinėmis užduotimis.

Kiekvienas verslas nuo įsikÅ«rimo praeina tris etapus: 

KŪRIMOSI (VAIKYSTĖS)

SISTEMINIMO (PAAUGLYSTĖS)

AUGIMO/KLONAVIMO (BRANDOS)

Kiekviename etape įmonės vadovas (dažniausiai ir savininkas) turi užsiimti kitokiais darbais nei paprastai užsiima.

Pirmame etape (kūrimosi) įmonės vadovas turi užtikrinti pirminės idėjos įgyvendinimą bei pirmuosius pardavimus.

Tačiau kÅ«rimosi etapas dažniausiai bÅ«na pakankamai chaotiškas, todėl norint užtikrinti sėkmingą verslo išgyvenimą ir augimą, labai svarbu pereiti į sisteminimo etapą.

 

Pradėk jau DABAR !

Dabar tik

€ 279

Pradėti sisteminimą
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.