NUO AMATO PRIE VERSLO.
PRADŽIA.

VERSLO SISTEMATIZAVIMO PRADŽIA

KODĖL ?

Daugelis verslo savininkų svajoja valdyti savo verslą gerokai lengviau ir uždirbti daugiau pelno. Tačiau dažnai realybė tokia, kad vadovai negali atsitraukti nuo savo verslo nei dienos, kad procesai "nesugriūtų". Visgi išeitis yra. Jums reikia susisteminti įmonės procesus taip, kad jie taptų aiškūs kiekvienam darbuotojui ir kad įvairius darbus jie galėtų atlikti be Jūsų. Jums gi liks rūpintis tuo, kas ir priklauso vadovui - strateginiais klausimais ir verslo plėtra.

Siekiant susisteminti įmonės procesus, Jums prireiks šiek tiek laiko ir, žinoma, tam tikrų žinių. Tačiau, jeigu Jūs neturite pakankamai laisvo laiko įvairioms verslo valdymo knygoms perskaityti ir norite žinias įsisavinti greičiau - aš Jums sukūriau specialių kursą - Verslo Sisteminimo Pradžiamokslį. Jis tiks ir tiems, kurie siekia atšviežinti verslo valdymo žinias bei įgūdžius, nes kursas yra su praktinėmis užduotimis.

Kiekvienas verslas nuo įsikūrimo praeina tris etapus: 

KŪRIMOSI (VAIKYSTĖS)

SISTEMINIMO (PAAUGLYSTĖS)

AUGIMO/KLONAVIMO (BRANDOS)

Kiekviename etape įmonės vadovas (dažniausiai ir savininkas) turi užsiimti kitokiais darbais nei paprastai užsiima.

Pirmame etape (kūrimosi) įmonės vadovas turi užtikrinti pirminės idėjos įgyvendinimą bei pirmuosius pardavimus.

Tačiau kūrimosi etapas dažniausiai būna pakankamai chaotiškas, todėl norint užtikrinti sėkmingą verslo išgyvenimą ir augimą, labai svarbu pereiti į sisteminimo etapą.

 

Užsiregistruok ir gauk pirmą dalį NEMOKAMAI

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.