Juodojo Penktadienio ir 
Kibernetinio Pimadienio 
SPECIALIOS KAINOS

00

DIENOS

00

VALANDOS

00

MIN

00

SEK

VERSLIOS. Ką daryti, kad verslas sektųsi? (įrašai)

Tai naujausia MOTERS VIZIJA įkūrėjo konferencija skirta
įmonių vadovėms ir verslų kūrėjoms.

Be jokių tuščių žodžių ir beletristikos, konferencija pripildyta tik praktiškos, pritaikomos ir tikros informacijos apie tai, kaip kurti ir valdyti verslą, kad jis sektųsi.

SUŽINOTI DAUGIAU

e-Kursas. Praktiniai laiko ir dėmesio valdymo mokymai
"Tik Vienas Dalykas" praktikoje

Jeigu Jūs skaitėte G.Keller ir J.Papasan knygą "Tik VIENAS dalykas" ir norite daugiau sužinoti apie tai, kaip knygoje pateiktus principus pritaikyti praktikoje, tuomet šie praktiniai mokymai kaip tik Jums. Jie sukurti tam, kad ne tik detaliai supažindinti su "Tik VIENO dalyko" principais, bet ir įsisavinti efektyvumo įrankius, kurie padės pasiekti įspūdingų rezultatų. 

Mokymai skirti visiems, norintiems pasiekti įspūdingų rezultatų, tuo pat metu turėti gyvenimo balansą bei sumažinti kasdieninio streso lygį.

SUŽINOTI DAUGIAU

Kur babkės? Kaip efektyviau valdyti įmonės pinigus?

Aš tikiu, kad Jūs (kaip ir aš) savo verslą pradėjote tam, kad pagerinti savo (ir savo šeimos) finansinę situaciją ir užsidirbtumėte pinigų. Aš žinau, ką reiškia laukti, kad jau kitą mėnesį, ketvirtį, rudenį ir pan. įmonės finansinė situacija pagerės, ir bus galima atsikvėpti. Bet vis kažkas nutinka, ir vėl tenka laukti ir tikėtis, kad kažkada ta situacija pagerės. Štai, kodėl aš sukūriau šią verslo įgūdžių ugdymo programą. 

Įsigiję šią įgūdžių ugdymo programą Jūs sužinosite:
- Kaip pagerinti savo įmonės pinigų srautą?
- Kaip išvengti pastovaus streso dėl lėšų trūkumo?
- Kaip užsitikrinti tinkamą savininko investicijų grąžą?
- Kaip sustiprinti įmonės atsparumą išorinėms krizėms?
- Kaip pamatyti svarbiausias tobulintinas vietas?

SUŽINOTI DAUGIAU

Nuo Amato prie Verslo. Pradžia.

Siekiant susisteminti įmonės procesus, Jums prireiks šiek tiek laiko ir, žinoma, tam tikrų žinių. Tačiau, jeigu Jūs neturite pakankamai laisvo laiko įvairioms verslo valdymo knygoms perskaityti ir norite žinias įsisavinti greičiau, tuomet Jums bus naudingas šis Verslo Sisteminimo Pradžiamokslis. Jis tiks ir tiems, kurie siekia atšviežinti verslo valdymo žinias bei sustiprinti savo įgūdžius, nes kursas yra su praktinėmis užduotimis.

SUŽINOTI DAUGIAU